İnanıyoruz…

Bahar ayına yeni girdiğimiz bugünlerde yeni bir anlayış ile yönetiminde yer aldığımız Kaynak Holding’in iyi bir başlangıca imza attığını görüyoruz. 2016 ve daha sonraki yıllar için hedeflerimizi her geçen gün daha da büyütüyoruz. Çalışanlarımızın özverili gayretleriyle kısa zamanda Türkiye’nin en itibarlı holdingleri arasında yer alacağından şüphemiz yok.  

Bünyemizde yer alan bütün şirketlerimiz hızla büyüyen ve gelişen Türkiye’nin önemli bir istihdam kaynağı haline geliyor. Sorumluluğumuzda bulunan tüm şirketler; eğitimden lojistiğe, basım yayından turizme, kargodan bilişime, medya planlamadan gıda perakendeciliğine kadar birçok alanda faaliyetleri artarak ve hızlanarak devam edecek. Çatımız altında bulunan tüm markalarımız bu anlamda bizim için ayrı ayrı çok değerli. Başarılı olmanın en önemli kriteri yapılan işe ve o işin gerçekleşeceğine olan inançtır. Sizden işinizle ilgili inancınızı en üst düzeyde tutmanızı bekliyoruz.  Bir başka başarı kriteri şikayet etmek yerine hedefe odaklanmaktır.  Sorunla değil, çözümle gelmektir. Sorumluluğumuzda bulunan tüm şirketler ve faaliyette bulunduğu tüm alanlarda yenilenen bu anlayışla, kaliteli hizmet üreteceğiz. Şirketler Grubumuz bu kapsamda ülkenin milli değerleri olarak devam edecektir.  

Kaynak Holding Yönetim Kurulu olarak ön yargısız ve pozitif bir yaklaşıma sahibiz. Bu olumlu enerji ve iyi niyetin siz değerli çalışanlarımızı başarı konusunda teşvik etmesini ve pozitif motivasyon sağlamasını umuyoruz. Yönetim Kurulu olarak bizler fark yaratma ve değişim konusunda yeterince inanca ve güce sahibiz.  Sizlerin de aynı cesarete sahip olduğuna inanıyor; bereketli  ve bol kazançlı bir hafta diliyorum.

 

İmran OKUMUŞ

KAYNAK HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI